Italų kalbos kursai

Italų kalbos kursai

Italu kalbos kursaiItalija – viena ryškiausių Europos šalių, garsi savo kultūra, virtuve, įspūdinga architektūra, gamta. Tai – vienas kultūrinių, politinių, religinių centrų. Italų kalba – plačiai paplitusi pasaulyje. Italų bendruomenių gausu JAV, didžiojoje Europos dalyje. Šią kalbą moka ir supranta daugybė žmonių. Italija – viena įtakingiausių Europos valstybių. Mokėdami šią kalbą susikalbėsite su 60 milijonų Italijos gyventojų ir 60 milijonų išeivių iš Italijos, išsibarsčiusių po visą pasaulį, taip pat su dalimi Šveicarijos ir Maltos gyventojų.

 

7 priežastys, dėl kurių verta rinktis italų kalbą:

  • Jei planuojate dirbti turizmo srityje, verta mokytis italų kalbos, nes italai labai mėgsta keliauti, o Italija yra viena labiausiai lankomų pasaulio šalių (80% Europos kultūrinio paveldo yra Italijoje).
  • Jei planuojate dirbti viešo maitinimo sektoriuje, verta mokytis italų kalbos, nes Italijos virtuvė ir Italijos vynai – bene patys populiariausi pasaulyje.
  • Jei planuojate dirbti mados versle, verta mokytis italų kalbos, nes Milanas – mados sostinė, o žymiausi dizaineriai – italai.
  • Jei ketinate dirbti prekybos srityje, verta mokytis italų kalbos, nes italai pirmauja buitinių prietaisų ir įrengimų pardavime, yra vieni originaliausių ir madingiausių baldų gamintojų bei vieni didžiausių automobilių gamintojų
  • Italų kalbą verta rinktis ir dėl to, kad tai lengvai išmokstama kalba, savo skambesiu artima lietuvių kalbai. Jos fonetinė sistema labai paprasta, nėra neįprastų lietuviams garsų. Jos lengva rašyba, žodžiai tariami taip, kaip rašomi. Mokėdami italų, lengvai išmoksite ispanų ir prancūzų kalbas.
  • Kadangi Lietuvos ir Italijos ryšiai tiek verslo, tiek kultūros srityse labai išplėtoti, per italų k. paskaitas su studentais turime visas galimybes pažinti Italijos kultūrą: žiūrime itališkus filmus, klausomės itališkos muzikos, ragaujame itališkus patiekalus tikruose itališkuose restoranuose ir vyninėse, apsilankome itališkoje operoje…
  • Ir svarbiausia: išmokite italų kalbą savo malonumui. Mokėdami ją, galėsite betarpiškai pažinti vieną įdomiausių ir gražiausių pasaulio kultūrų, draugiškus šios šalies žmones ir, kaip tikri italai, galėsite mėgautis DOLCE VITA, ,,saldžiu“ itališkuoju gyvenimu.

Ne veltui sakoma: ,,visi keliai veda  į Romą“, o lietuvių patarlė byloja: ,,moki žodį – žinai kelią“.

Siūlome Jums skirtingų lygių italų kalbos kursus, dėstomus kvalifikuotų mokytojų. Turėsite progą ne tik išmokti gramatikos, šnekamosios kalbos, praturtinti žodyną, bet ir susipažinti su šalies kultūra, aktualijomis. Jūsų laukia įdomūs vadovėliai, interaktyvūs užsiėmimai, produktyvus darbas. Mokytojai užtikrins, kad mokymosi laikas būtų kokybiškas ir įdomus.

Sudomino? Parašykite mums ir atsiųsime detalesnę informaciją apie kursą bei jo kainas:

Jūsų vardas (būtina)

Jūsų el. pašto adresas (būtina)

Tema

Jūsų žinutė