ASMENINIŲ FINANSŲ VALDYMAS

ASMENINIŲ FINANSŲ VALDYMAS

January 31, 2015

Lektorė: Julita Varanauskienėasmeniniai finansai

Plačiau apie lektorę

Julita Varanauskienė yra SEB banko šeimos finansų ekspertė. Nuo 2004 m. ji skaito paskaitas, veda seminarus asmeninių finansų valdymo, finansinės elgsenos temomis banko klientams, studentams, moksleiviams, kitoms asmenų grupėms. Taip pat Julita dalyvauja Lietuvos banko organizuojamuose visuomenės finansinio raštingumo didinimo projektuose. J. Varanauskienė yra pirmojo finansų romano „Pinigų medis“ (2009) autorė, knygų „Namų knyga“, „Ieškai darbo“ bendraautorė. Julita yra įgijusi verslo vadybos ir administravimo magistro laipsnį Kauno Technologijos Universitete (1999), šiuo metu rengia daktaro disertaciją ISM Vadybos ir ekonomikos universitete.

 

Asmeninių finansų valdymas – dalykas su kuriuo susiduria kiekvienas, gaunantis savarankiškų pajamų, nepriklausomai nuo šių pajamų dydžio. Asmeninių finansų valdymas apima ne tik kasdienių pajamų ir išlaidų planavimą bei tokio plano sėkmingą įgyvendinimą, bet ir platesnes žinias apie turto kaupimą, ilgalaikius finansinius tikslus ir jiems įtaką darančius veiksnius, finansines priemones šiems tikslams pasiekti. Išmaniai valdyti asmeninius finansus svarbu ne tik siekiant patogesnės kasdienybės, bet ir planuojant bei įgyvendinant didesnius asmeninio gyvenimo ar profesinius tikslus.

Šis asmeninių finansų valdymo kursas susideda iš keturių pagrindinių dalių: pirmoje aptariama, kaip įvertinti esamą finansinę padėtį ir numatyti ateities gaires; antroje kalbama apie praktinį pajamų ir išlaidų planavimą bei šio plano įgyvendinimą; trečia dalis skirta apžvelgti pagrindinius finansinio turto kaupimo būdus ir priemones; ketvirta – susipažinti su finansinių įsipareigojimų valdymo ypatumais. Nors kursas yra labiau pažintinio pobūdžio, tačiau neapsiribojama vien tik teorinėmis žiniomis: atliekamos įvairios praktinės užduotys, aptariami šių užduočių rezultatai.

Visas kursas tai ir teorinės paskaitos, suteikiančios daug informacijos ir žinių   minėtomis temomis bei praktiniai užsiėmimai, vizualizacijos ir kitos dvasinės priemonės kaip malda, meditacija
(kontempliacija), kurie padės žmonėms  tobulinti save, skaidrinti savo mintis, atsikratyti neigiamų nuostatų ir neigiamo mąstymo stereotipų, o tuo pačiu ir  ne tik atitinkamai keisti savo sąmonę, bet ir stiprinti sveikatingumą, užkirsti kelią galimiems susirgimams.

Sudomino? Parašykite mums ir atsiųsime detalesnę informaciją apie seminarą bei kainas:

Jūsų vardas (būtina)

Jūsų el. pašto adresas (būtina)

Tema

Jūsų žinutė