Prancūzų kalbos kursai

Prancūzų kalbos kursai

Tiem, kas domisi prancūziška virtuve arba prancūziškais vynais, nėra abejingi Paryžiaus žavesiui arba prancuzu kalbos kursaimėgsta keliaut po įvairiaspalvius Prancūzijos regionus – platesnės prancūzų kalbos žinios atvers platesnį galimybių ratą. Vietos prancūzų galėsite paklausti, kelio ar rekomendacijų kur skaniai pavalgyti ar nebrangiai bet jaukiai apsistoti, kur rasti šviežių vaisių ar jūros gėrybių.

Taip pat siūlome mokytis prancūzų kalbos tiems kurie domisi prancūzišku kinu, mada ar menu. Meniškos sielos žmonės tikrai suras širdžiai malonių akimirkų bendraujant su meno žmonėmis ar žiūrėdami originalo kalba prancūzišką filmą.

O taip pat būtina paminėti tuos, kurie siekia diplomatinės karjeros – juk pagrindinė Europos parlamento kalba Briuselyje yra prancūzų ir tuos, kurie nori vystyti verslo santykius su šia šalimi, kadangi retas prancūzas netarptautinėje kompanijoje kalba angliškai, be to kalbant prancūziškai įtarių prancūzų tarpe pasitikėjimas įgyjamas žymiai greičiau.Taigi, prancūzų mokėjimas neabejotinai atvers ir naujas karjeros galimybes bei platesnius vandenis.

Asmenybės architektūros akademija jums siūlo skirtingų lygių prancūzų kalbos kursus, dėstomus kvalifikuotų mokytojų. Turėsite progą ne tik išmokti gramatikos, šnekamosios kalbos, praturtinti žodyną, bet ir susipažinti su šalies kultūra, aktualijomis. Jūsų laukia įdomūs vadovėliai, interaktyvūs užsiėmimai, produktyvus darbas. Mokytojai užtikrins, kad mokymosi laikas būtų kokybiškas ir įdomus.

Sudomino? Parašykite mums ir atsiųsime detalesnę informaciją apie kursą bei jo kainas:

Jūsų vardas (būtina)

Jūsų el. pašto adresas (būtina)

Tema

Jūsų žinutė