Esame nauja, moderni ir inovatyvi mokymo institucija, organizuojanti specializuotus kursus, seminarus, paskaitų modulius,pramoginies paskaitas su integruotais praktiniais užsiėmimais bei kalbų kursus įmonėms bei privatiems asmenims. Mūsų tikslas pasiūlyti išskirtinę pridedamąją vertę savo dideliems ir mažiems klientams, suteikiant galimybę pasiklausyti Lietuvoje puikiai žinomų lektorių paskaitų pačiomis aktualiausiomis temomis, bei patobulinti savo kompetencijas geidžiamose srityse.
Organizacijos ir verslo įmonės gali rinktis mūsų tinklapyje pristatomus mokymus, seminarus bei kalbų kursus arba užsakyti specializuotas tikslines programas (in-company programs), kurias parengsime tiksliai pagal organizacijos poreikius.Taip pat teikiame konsultacijas finansų, darbuotojų valdymo, skaitmeninio marketingų klausimais.

 

Diana IlevicieneApie įkūrėją

Diana Ilevičienė – VŠĮ “Asmenybės architektūros akademija” įkūrėja ir direktorė, anksčiau dirbusi direktoriaus pavaduotoja akademinei veiklai “Tarptautinėje teisės ir verslo aukštojoje mokykloje”, direktoriaus pavaduotoja studijoms ir tarptautiniams ryšiams “Vilniaus universiteto tarptautinio verslo mokykloje”, anglų kalbos dėstytoja.

Všį “Asmenybės architektūros akademija” organizuoja mokymus įmonėms ir sėkmingai dirba jau septynerius metus. Įgyvendinta apie 380 mokymų, 12-oje skirtingų sričių verslo ir valstybinėse įmonėse. Pagrindinės mokymų sritys psichologija bei kalbų mokymas, tačiau mokymai taip pat organizuojami finansų valdymo, teisinėmis, retorikos bei viešo kalbėjimo, projektų valdymo temomis bei sveikos gyvensenos temomis. Dirbame su 19 lektorių ir 12 ekspertų.

Mes neapsiribojame tuo, ką matote mūsų internetinėje svetainėje. Turime įspūdingą akademinį potencialą,todėl galime atsižvelgti į Jūsų poreikius. Jei nerandade to ko ieškote, skambinkite ar rašykite mums ir mes pasistengsime neapvilti Jūsų lūkesčių bei kartu rasti geriausą sprendimą Jums.