MANO DARBO REZULTATAI: NUO KUO PRIKLAUSO SĖKMĖ

[vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_column_text]Lektorė: Eglė MasalskienėDarbo rezultatu sekme egle-masalskiene

Plačiau apie lektorę

Eglė Masalskienė – psichologė, lektorė. Veda mokymus organizacijoms (verslo įmonėms ir valstybinėms institucijoms) ir individualiems klientams nuo 2000 metų. Seminarai organizuojami pagal koučingo (coaching) principus, taikant praktinės psichologijos žinias ir metodus. Nuo 2010 m. Eglė Masalskienė taip pat dar dėsto M.Romerio universitete ir Tarptautinėje teisės ir verslo aukštojoje mokykloje. Eglė yra parengusi per 100 straipsnių psichologijos temomis populiariosios psichologijos ir vadybos leidiniams (AŠ ir PSICHOLOGIJA, EGO, Pačiolio leidiniai, LR Stilius…). Baigusi koučingo kursus ir studijuodama kognityvinę elgesio terapiją, Eglė susipažino su suaugusiųjų mokymo ir psichoedukacijos subtilybėnis, tad į mokymų programas pirmiausiai įtraukia tai, kas: 1) praktiškai veikia, 2) yra smagu ir įdomu, 3) skatina pasitikėjimą savimi ir ugdo nuostatą “aš galiu… bent jau pabandyti”.

 

Seminaras skirtas norintiems pasiekti geresnių darbo rezultatų, tobulinti save, tapti efektyviau veikiančiais. Seminaro metu mokysimės atrasti savo nepanaudojamus rezervus, įvertinti ir kompensuoti turimus trūkumus.O svarbiausia, dirbsime ties pasitikėjimo savimi ugdymu: jei kontroliuoju savo resursus – kontroliuoju situaciją.

Seminro temos:

1.Situacijos – fiziologinės būsenos – nuotaikos – mąstymo – elgesio ir jo rezultatų “uždaras ratas”… Jei visi komponentai susiję tarpusavyje, vadinasi, kurį bepajudinsi – keisis ir kiti… Aptariame pavyzdžius…

2.”Ydingą” ratą palaikantys faktoriai. Praktikumas.

3.Įsitikinimų patikrinimas: statistika ir įrodymai, kitos racionalios technikos. Praktikumas

4.Pozityvaus mąstymo nauda ir/ar žala. Diskusijos.

5.Mąstymo klaidos. Praktikumas

6.Individualūs mąstymo skirtumai. Praktikumas

Sudomino? Parašykite mums ir atsiųsime detalesnę informaciją apie seminarą bei kainas:[/vc_column_text]

Jūsų vardas (būtina)

Jūsų el. pašto adresas (būtina)

Tema

Jūsų žinutė

[/vc_column][/vc_row]