PROJEKTŲ VALDYMAS DARNIAM IDĖJŲ REALIZAVIMUI

[vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_column_text]Lektorė: Laimutė Milašauskienėprojektu valdymas darniam ideju realizavimui

Plačiau apie lektorę

Laimutė Milašauskienė – lektorė, verslo valdymo konsultantė. VU įgijo ekonominės kibernetikos ir finansų bei tarptautinio verslo magistro laipsnius, yra baigusi Core leadership (angl. lyderystės šerdis / esmė) programą SEB (Stokholmas), turi daugiau nei dvidešimties metų aukščiausio lygio vadovavimo patirtį bankų ir energetikos sektoriuose. Kompetencijų sritys: lyderystė, strateginis planavimas, kokybės ir klientų aptarnavimo valdymas, projektų valdymas (praktiškai vadovavusi ir dalyvavusi stambiuose projektuose), pokyčių valdymas. Atėjo laikas perteikti sukauptus ir per daugelį metų išbandytus įgūdžius bei žinias ir dalintis jais su tais, kurie trokšta tobulėti, kad augtų patys ir keistų mus supantį pasaulį.

 

Šis kursas skirtas būsimiems ar esamiems projektų vadovams, projektų dalyviams, įmonių ar padalinių vadovams siekiantiems įdiegti ar patobulinti projektų valdymo kultūrą organizacijoje.

Šie mokymai suteiks Jums žinių, kodėl projektų valdymo žinios būtinos siekiant darniai ir efektyviai realizuoti idėjas, vystyti organizaciją ir verslą, kaip apibrėžti projekto tikslus ir uždavinius, kokie yra projektų valdymo procesai; kaip įmonės organizacinė struktūra daro įtaką projektų valdymui; susipažinsite su šiomis projekto žinių valdymo sritimis: projekto integralumu, apimtimi, kaštais, rizika, kokybe, laiku, žmogiškaisiais ištekliais; sužinosite, kokius vadybos įgūdžius reikia taikyti dirbant projekto komandose, kas yra projekto suinteresuoti asmenys ir kodėl jie svarbūs, kodėl projektų valdymas ateinantį dešimtmetį bus dominuojantis ir gerai apmokamas darbas.

Sudomino? Parašykite mums ir atsiųsime detalesnę informaciją apie seminarą bei kainas:[/vc_column_text]

Jūsų vardas (būtina)

Jūsų el. pašto adresas (būtina)

Tema

Jūsų žinutė

[/vc_column][/vc_row]