Derybų menas

Lektorius: Darius RupšlaukisDarius Rupšlaukis

Plačiau apie lektorių

Darius Rupšlaukis – derybų ir pardavimų konsultantas, dėstytojas praktikas, dirbantis klientų aptarnavimo srityje nuo 1995 m. Kūręs ir įgyvendinęs pardavimų ir klientų aptarnavimo sistemas Sankt Peterburge, Maskvoje, bei Lietuvoje. Stažavęsis klientų aptarnavimo klausimais Karlskrona, Erebru (Švedija) 1995; 1996 m., Maskva (Rusija) 1999 m., Briuselis (Belgija) 2006 m., Stambulas (Turkija) 2006 m. Karjera versle ir nuolatinis bendravimas paskatino Darių Rupšlaukį betarpiškai gilintis į etiketo suptilybes. Savo sukauptomis žiniomis bei patirtimi Darius pasidalins mokymų metu.

 

Dėstomame kurse naudojami teoriniai patarimai, kurie yra išbandyti praktikoje. Taip pat pateikiami praktiniai instrumentai, kuriuos kiekvienas gali taikyti gerindamas savo asmeninius rezultatus pardavimų srityje. Pardavimai ir derybos visada išlieka aktualiausios bet kurioje sferoje.

Šiuose kursuose taip pat išmoksite teorines žinias pritaikyti praktikoje ir įgyti gebejimus nuolatos tobulėti. Intensyvus kursas yra paremtas praktinių užduočių sprendimu. Kurso metu dalyviai gauna namų darbų užduotis ir turi galimybę konsultuotis su dėstytoju po kursų elektroniniu paštu.

Programa

derybu menas programa

Sudomino? Parašykite mums ir atsiųsime detalesnę informaciją apie seminarą bei kainas:

Jūsų vardas (būtina)

Jūsų el. pašto adresas (būtina)

Tema

Jūsų žinutė

Posted in Uncategorized