VIEŠAS KALBĖJIMAS IR PRISTATYMAS

Lektorius: Darius Rupšlaukisviesas kalbejimas ir pristatymas

Plačiau apie lektorių

Darius Rupšlaukis – derybų ir pardavimų konsultantas, dėstytojas praktikas, dirbantis klientų aptarnavimo srityje nuo 1995 m. Kūręs ir įgyvendinęs pardavimų ir klientų aptarnavimo sistemas Sankt Peterburge, Maskvoje, bei Lietuvoje. Stažavęsis klientų aptarnavimo klausimais Karlskrona, Erebru (Švedija) 1995; 1996 m., Maskva (Rusija) 1999 m., Briuselis (Belgija) 2006 m., Stambulas (Turkija) 2006 m. Karjera versle ir nuolatinis bendravimas paskatino Darių Rupšlaukį betarpiškai gilintis į etiketo suptilybes. Savo sukauptomis žiniomis bei patirtimi Darius pasidalins mokymų metu.

 

Tai kursas siekiantiems tobulinti viešoj kalbėjimo bei pristatymo įgūdžius. Šis kursas ypatingai naudingas
įmonių vadovams , viešųjų ryšių bei pardavimų specialistams. Daugiau apie kursą galite sužinote perskaitę apačioje pateiktą programą.

Programa

10.00–11.30 Sėkmingas viešas kalbėjimas. Praktinė užduotis indivualiai kiekvienam dalyviui. Video treniruotės metu dalyviai atliks užduotį, pagal savo turimą patirtį. Atlikus paskutinią užduotį bus galima įvertinti ir palyginti seminaro metu įgytų žinių progresą.
11.30–11.45 Kavos/arbatos pertrauka
11.45–13.15 Pagrindiniai viešosios kalbos varikliai arba stabdžiai. Asmeninė baimė, balsas ir intonacijos. Įvaizdžio formavimo technikos. Pirmojo įspūdžio galia ir sėkmės faktoriai. Video treniruotė.
13.15–14.00 Pietų pertrauka
14.00–15.30 Detalus pasirengimas. Išankstinis planavimas ir informacijos apie klausytojus rinkimas. Informacijos sisteminimas ir pritaikymas. Klausytojų ir kalbėtojų tikslai bei jų suderinamumas. Kalbos sudedamosios dalys. Tikslinių argumentų naudojimas. Pratimas.
15.30–15.45 Kavos/arbatos pertrauka
15.45–17.15 Klausimai ir atsakymai. Kaip neprarasti iniciatyvos. Nepatogūs klausimai ir klausimai į kuriuos neturime atsakymų, kaip į juos atsakyti. Atsakinėjimas į auditorijos klausimus. Video užduotis. Diskusijos.

Sudomino? Parašykite mums ir atsiųsime detalesnę informaciją apie seminarą bei kainas:

Jūsų vardas (būtina)

Jūsų el. pašto adresas (būtina)

Tema

Jūsų žinutė

Posted in Uncategorized